Juniper

 

אודות Juniper

Juniper Networks מספקת תוכנה, שבבים ומערכות חדשניות שמגייסות את הניסיון ואת הכלכליות של השימוש ברשתות לטובת ספקיות שירות גלובליות, ארגונים מובילים וארגונים בשירות הציבורי. ליבות הנתבים, המתגים ומוצרי האבטחה שלנו מפעילים את הרשתות הגלובליות הכי גדולות והכי תובעניות בעולם.

 

מתחילת דרכה ראתה Juniper את ההזדמנות לעזור ללקוחות לבנות ולהאיץ את הערך העסקי שלהם מתוך תשתיות ה-IT. מאז 1996 עזרנו ללקוחותינו לחזות מראש ולעמוד בדרישות שהוצגו בגין הגידול המעריכי במספר המשתמשים ונקודות הקצה, תוך עמידה בהתחייבות לביצועים גבוהים, אמינות ואבטחה מוחלטת בהתאם לדרישה העסקית.

 

שלוש עשרה שנים מאוחר יותר, ב-29 באוקטובר, 2009, ביום ההולדת ה-40 לאינטרנט, Juniper חשפה את חזונה לעשור הבא - עתיד של רשתות פתוחות, ניתנות להתאמה, פשוטות, מאובטחות ואוטומטיות. עם ההשתלבות של החברה בבורסה לניירות ערך בניו יורק ועם החשיפה של מותג ארגוני חדש, Juniper הציעה פורטפוליו מורחב שכעת כולל תוכנה, שבבים ומערכות לניתוב, מיתוג ואבטחה לרוחב הארגון וספק ולשווקי ספקי השירות ברחבי העולם. כמו כן חשפנו את Junos®, מותג יסוד חדש, שמשקף את אסטרטגיית התוכנה, הפורטפוליו ומודלי האספקה המורחבים של החברה שמציגים לראווה את הערך של Junos כ-"מוח" שעומד מאחורי הרשתות הטובות ביותר של ימינו.

 

כיום Juniper נותרה ממוקמת באופן ייחודי לשמור על ההובלה בתעשייה שמבוססת על יכולות הליבה בארכיטקטורה, תכנון השבבים ופלטפורמת התוכנה הפתוחה חוצת הרשתות שלנו שכוללת את מערכת ההפעלה הפופולארית Junos ואת פלטפורמת יישומי הרשת Junos Space . Juniper מציע פורטפוליו מוצרים רחב שמקיף ניתוב, מיתוג, אבטחה, מדיניות זיהוי ובקרה וניהוליות שמתוכננים לספק ביצועים, בחירה רבה יותר וגמישות אמתית, וללא מתחרים, תוך הקטנת עלות הבעלות הכוללת. בנוסף, בעזרת שותפות חזקות בתעשייה, מטפחת Juniper מערכת רחבה של חידושים לאורך כל הרשת.

 

Juniper ממוקדת באופן בלעדי באספקת פתרונות שפותרים את הבעיות הכי מורכבות והכי קשות ברשת - ומקיימת את ההבטחה לקיום "רשת חדשה".

 

 

 

מתגים:

 

כלל מתגי ג'וניפר תומכים בVirtual chassis המאפשר לאגד עד 10 מתגים פיזיים למתג לוגי אחד

 

מתגי אתרנט EX2200

קו מוצרי ה-Networks EX200 של Juniper מציע מתגי אינטרנט בתצורה קבועה, ומאפשר פתרון כלכלי לפריסות בשכבת הגישה לרשת עבור רשתות בסניפים ובקמפוסים. תומך בתצורה של VC עד 4 מתגים.

 

מתגי אתרנט EX3300

פתרונות עתירי ביצועים לרשתות עבור עסקים שדורשים ביצועים גבוהים. קו מוצרי מתגי האתרנט Networks EX3300 של Juniper מציע פתרון קומפקטי ועתיר ביצועים לתמיכה בהתכנסות של פריסות גישה לרשת.

 

מתגי אתרנט EX4300

מתגי עוצמתי עבור רשתות שדורשות ביצועים גבוהים. קו מוצרי מתגי האתרנט Networks EX4300 של Juniper מציע פתרון עתיר ביצועים לאיגוד מתגי המשתמשים בסביבת ה-1G

 

 

מתגי אתרנט EX4600\EX4550

מתגים עוצמתיים עבור רשתות שדורשות ביצועים גבוהים. מתגים אלו מציעים פתרון עתיר ביצועים לאיגוד מתגי המשתמשים בסביבת ה-10G.

 

מתגי אתרנט QFX5100

מתגי Core לסביבת הdata-center.  מתגי אגריגציה חזקים במיוחד המתאפיינים בשיהוי נמוך, שרידות בכל אלמנט ויכולת מהירה מאוד של העברת נתונים. מתגים אלו תומכים בטנכולוגית Virtual chassis fabric המאפשרת איגוד של כ-32 מתגים פיזיים למתג לוגי אחד. כמו כן יכול לשמש כ-satellite node בתצורה של Junos Fusion, התומך באיגוד של כ-128 מתגים פיזים נפרדים למתג לוגי אחד.

 

מתגי אתרנט QFX10K

מתגי ליבה לסביבת ה-Data center, לאגריגציה רחבה של 10G\40G\100G, ושילוב עיקרי  בJunos Fusion. מתגים אלו מגיעים עם זיכרון ssd לעליה מהירה של המתג, ו-Q5 ASIC החדש שמפותח ע"י ג'וניפר לביצועים מרשימים. המתג תומך במגוון פרוטוקולי SDN כמו בvxlan, NSX, OVSDB, OpenContrail.

 

 

MX104:**

נתב עוצמתי מסדרת הביניים של משפחת הmx, מספק ביצועים של 20 גיגה ומסוגל לגדול ברמת רישוי עד 80 גיגה. הנתב גם יכול להכיל עליו זוג מעבדי Routing Engine לשרידות ויכולת תמיכה בשדרוג ללא השבתה.

 

גודל הנתב 3U, הוא מגיע עם 4 ממשקי 10GbE וניתן להרחיב אותו ב-4 כרטיסי mic. כמו כן קיימים ספקי כוח מגובים. המכונה מגיעה בנוסף עם Trio Chipset של ג'וניפר כדי לספק ביצועים גבוהים, אפשרות גדילה משמעותית ותמיכה ביותר משתמשים ושירותים.

 

 

שערי הגשיה לרשת עבור סניפים מסדרת SRX

SRX100, SRX200, SRX240 ,SRX650 ו-SRX1500

שערי הגישה לרשת מסדרת Networks SRX של Juniper המיועדים לשימוש בסניפים, הם נתבים מאובטחים שמספקים יכולות חיוניות שמחברות, מאבטחות ומנהלות מיקומי כוח עבודה מרוחקים בגדלים שנעים בין מספר ועד מאות משתמשים. עם מיזוג יכולות מיתוג מהיר וזמין, ניתוב, אבטחה ויישומים בהתקן יחיד, ארגונים יכולים באופן כלכלי לספק שירותים חדשים וקישוריות מאובטחת שמטרתם לספק למשתמש הקצה התנסות שעומדת בדרישותיו. כל שערי הגישה לרשת בסדרת SRX, כולל מוצרים שעברו התאמת גודל לשימוש ביישומי סניפים, קמפוסים ומרכזי נתונים, מקבלים את עוצמת העבודה ממערכת ההפעלה Networks Junos של Juniper - מערכת ההפעלה המוכחת שמספקת יציבות ללא כל תחרות, ביצועים טובים עם שירותים, והגנת תשתית עילאית עם עלות בעלות כוללת נמוכה יותר.

 

הגנה מקיפה על התשתית הוירטואלית -  VSRX

הפתרון מספק הגנה מקיפה לתשתית הוירטואלית האירגונית כאשר הפתרון נותן מענה מלא לאתגרים הניצבים בפני האירגון בסביבת מחשוב דינמית מבוססת ענן. מתאים לאירגונים עם סביבת VMWARE או KVM בכדי לשמש כ-FW בין שרתים וירטואלים, או בתור ה-FW ביציאה מהרשת.

מוצר זה מסוגל להגיע לביצועים גבוהים במיוחד(17Gbps) תוך מתן מחיר תחרותי.

 

סדרת JSA

מנהלי אבטחה לתגובה לאיומים

הגישה האחודה שמציעה סדרת ה-JSA, בה משתמשים בשילוב עם יכולות איסוף, ניתוח, תיאום וביקורת שאין להן מקביל, מאפשרת לארגונים ליישם במהירות ובקלות תוכנית ניהול אבטחה בכל רחבי הארגון במטרה לספק את שגרות האבטחה הטובות ביותר, כולל:

ניהול יומנים: סדרת JSA מספקת ניהול יומן ניתן להתאמה. נוהל זה מאפשר איסוף יומן מבוזר מכל רחבי הארגון ונקודת מבט מרכזית אל המידע.
ניהול איומים: סדרת JSA מספקת פתרון ניהול אבטחה רשתי מתקדם שמגשר על הפער בין הרשת ופעולות האבטחה בכדי לספק פיקוח בזמן אמת, וכן כדי לאתר איומים מורכבים מבוססי IT.  
ניהול ציות: סדרת JSA מביאה לארגונים, למוסדות ולסוכניות את הנשיאה באחריות, השקיפות והמדידות שהינם משתנים קריטיים להצלחה בכל תוכנית אבטחה בתחום ה-IT שצריכה להתאים להרשאות ולדרישות הרגולטור.

  

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות למנהלי המוצר:

 

 

 

מוטי יהוד

 moti.yahud@arrow.com

 054-4444206

 

 

אושר אזרן

osher.azran@arrow.com

054-4466359

negishut icon עבור לתוכן העמוד